My Resid Appart Cannes Marina Montagne Vue

Belangrijkste voorzieningen

  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    Het strand Aiguille is op 10-minuten rijden van My Resid Appart Cannes Marina Montagne Vue Mandelieu appartement, Old Course Golf Club is er ook vlakbij.

    Het kasteel van la Napoule bevindt zich op slechts 1 km afstand van dit appartement, terwijl Rond-Point Christophe Colomb busstation in de nabijheid van het pand ligt. Een autoritje van 15 minuten brengt u naar de Notre Dame d'Esperance Kerk.

    Als gasten verblijven in My Resid Appart Cannes Marina Montagne Vue appartement, hebben ze toegang tot een balkon voorzien van airconditioning. Geniet van het comfort van een badkamer in dit appartement, dat met een haardroger is uitgerust.

    Verrijk uw verblijf met het gemak van een waterkoker, een koelkast en glaswerk in deze accommodatie. Gasten bevinden zich op 35 km van Nice Côte d'Azur luchthaven.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Licentienummer0825073874499

    Kameropties bij My Resid Appart Cannes Marina Montagne Vue Mandelieu

    Als gasten verblijven in My Resid Appart Cannes Marina Montagne Vue appartement, hebben ze toegang tot een balkon voorzien van airconditioning. Geniet van het comfort van een badkamer in dit appartement, dat met een haardroger is uitgerust.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    My Resid Appart Cannes Marina Montagne Vue Mandelieu Skyline foto My Resid Appart Cannes Marina Montagne Vue Mandelieu Badkamer foto My Resid Appart Cannes Marina Montagne Vue Mandelieu Buitenkant foto My Resid Appart Cannes Marina Montagne Vue Mandelieu Skyline foto My Resid Appart Cannes Marina Montagne Vue Mandelieu Kamer foto My Resid Appart Cannes Marina Montagne Vue Mandelieu Kamer foto My Resid Appart Cannes Marina Montagne Vue Mandelieu Kamer foto My Resid Appart Cannes Marina Montagne Vue Mandelieu Keuken foto My Resid Appart Cannes Marina Montagne Vue Mandelieu Buitenkant foto
    Studio met een King Size Bed

    Grootte: 30 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij My Resid Appart Cannes Marina Montagne Vue Mandelieu

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van My Resid Appart Cannes Marina Montagne Vue Mandelieu

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van My Resid Appart Cannes Marina Montagne Vue appartement?
      De grootte van My Resid Appart Cannes Marina Montagne Vue appartement is 30 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    My Resid Appart Cannes Marina Montagne Vue Mandelieu